نماینده مردم اصفهان در دهیمن دوره مجلس شورای اسلامی گفت: انصاف نیست با طرح عدم بکارگیری بازنشستگان موافق باشم اما برای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندیدا شوم.

حیدرعلی عابدی با اشاره به دلایل ثبت نام نکردنش در انتخابات مجلس یازدهم اظهار کرد: در مجلس دهم قانونی با عنوان عدم به کارگیری بازنشستگان در دولت، تصویب شد که بنده پیشنهادی با عنوان مشمول شدن این قانون برای نمایندگان مجلس دادم که در مجلس شورای اسلامی مورد استقبال نمایندگان قرار نگرفت و رد شد.

وی افزود: از نظر اخلاقی خود را مقید می دانم که انصاف نیست نمایندگان مجلس که بازنشسته هستند به کار خود ادامه دهند. بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی هستم و انصاف نیست با طرح عدم بکارگیری بازنشستگان موافق باشم اما برای دومین بار برای انتخابات مجلس شورای اسلامی نامزد شوم، توصیه می کنم افرادی که در مجلس دهم بازنشسته هستند از ورود مجدد به پروسه انتخابات خودداری کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رهبر انقلاب در گام دوم تاکید کردند که باید به جوانان میدان داد، به عنوان یک نماینده موظفم تا آن لحظه که در مجلس حضور دارم تجربیات خود را به جوانان انتقال دهم.

وی ادامه داد: وظیفه خود می دانم آنچه را در طول عمرم در دانشگاه ها آموختم برای انتقال به نسل جوان دریغ نکنم و تا آنجایی که فضای تدریس در دانشگاه ها برایم ایجاد شود به تدریس می پردازم.

دلیل عدم ثبت نام حیدرعلی عابدی در انتخابات مجلس یازدهم

وضعیت ثبت نام نمایندگان فعلی مجلس اصفهان برای مجلس یازدهم

آمار نهایی کاندیداهای انتخابات مجلس ۹۸ اصفهان

مجلس ,اسلامی ,انتخابات ,شورای ,عدم ,نماینده ,شورای اسلامی ,در مجلس ,مجلس شورای ,انتخابات مجلس ,که در ,مجلس شورای اسلامی ,بکارگیری بازنشستگان موافق

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پی سی کالا server3030 توییتر | توییتر فارسی مشاوره روانشناسی درب کرکره برقی|کرکره اتوماتیک در اصفهان|کرکره برقی در اصفهان|درب اتوماتیک بیکرانگی فروش کاربردی فایل های دانشجویی و دانش اموزی دانلود کده شمال مال اجاره سند برای آزادی زندانی . اجاره سند برای دادگاه . اجاره وثیقه